Wyniki wyszukiwania: 121

Apartament w Aldea del Mar

Alicante, Torrevieja

Oferujemy do wynajęcia apartament w Torrevieja, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Aldea del Mar. To wyjątkowe miejsce zapewnia komfort i wygodę, a także dostęp do licznych udogodnień w otoczeniu śródziemnomorskiej atmosfery. Apartament o powierzchni 64 m² znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą, co gwarantuje wygodę i łatwy...

  • Powierzchnia: 64 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: 2/4
  • Cena za m2: 14,06 EUR
Cena 900 EUR Szczegóły

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.